Звернення начальника Житомирської районної військової адміністрацї О. Хомича до жителів району

#Stoprussia

Дорогі жителі Житомирського району!

Cьому добу триває війна на всій території України, не є винятком і наш район. Підступний ворог завдає авіа- та ракетних ударів по населених пунктах країни. Минулої ночі від обстрілів постраждав Житомир. Є жертви, є руйнування. Такі злочини не мають виправдання і  заслуговують якнайсуворішого покарання!

Житомирська районна військова адміністрація, влада територіальних громад,  поліція,  територіальна оборона продовжують забезпечувати життєдіяльність та захист жителів району  24/7.

Сьогодні кожен з нас пронизаний духом патріотизму, волею до перемоги над цинічним агресором. Будь-яка допомога небайдужих громадян, хто долучився до захисту рідного краю, України, є вагомим внеском  у спільну справу в цей складний для нашої держави час. Свідченням цього є численні черги до військкоматів, пунктів здачі донорської крові, бажання небайдужих і свідомих людей поповнити лави територіальної оборони, надати посильну допомогу речами, медикаментами, продуктами нашим захисникам.

Велика вдячність тим, хто відгукнувся на наш заклик допомогти з організацією продуктів харчування бійцям територіальної оборони району і продовжує приносити  речі першої необхідності, продукти харчування (пункт збору гуманітарної допомоги знаходиться за адресою: м. Житомир, вул. Лесі Українки, 1).

Будьте пильні, зупиняйте ворога всюди, де можете! Якщо на вулиці ви помітили підозрілих людей чи осіб зі зброєю у цивільному одязі, з ознаками належності до ворожих сил, тих, хто веде спостереження та опитування місцевих жителів, а також підозрілі мітки, об’єкти, невідомі пристрої на деревах, будівлях, дорозі, кущах, теплотрасах, газопроводах, просимо негайно повідомляти про це правоохоронні органи за телефоном: 102, Службу безпеки України – 0800-50-14-82.

І головне – попри все, зберігайте спокій та вірте у наші Збройні Сили і неминучу перемогу!

Начальник Житомирської районної

військової адміністрації

Олександр ХОМИЧ