Звернення начальника ЖРВА Юрія Тарасюка з нагоди Дня пам’яті захисників України. ВІДЕО

Шановні жителі району – дорогі земляки!

Сьогодні ми низько схиляємо голови, вшановуючи світлу пам’ять полеглих   за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України військовослужбовців і добровольців. Дата Дня пам’яті загиблих захисників України  обрана невипадково. Саме на 29 серпня припав пік Іловайської трагедії, що сталася 9 років тому на Донеччині, коли у результаті збройного протистояння  українські військові підрозділи потрапили у вороже оточення та зазнали значних втрат.  Трагічні події того дня розгорталися на соняшникових полях, тому символом цієї пам’ятної дати  є квітка соняха.

Історія України – це тернистий шлях багатовікової боротьби  і звитяг українського народу до омріяної свободи. Сучасні Герої, славні нащадки  волелюбних патріотів минувшини, продовжують боронити рідну землю, наближати неминучу Перемогу над підступним ворогом та мало не щодня кладуть на вівтар свободи й незалежності Батьківщини  найцінніше – свої життя…

Серед тих, чиї імена назавжди вписані в літопис визвольної боротьби та прийдешньої Перемоги українського народу над російським агресором, –  і наші відважні земляки, жителі Житомирського району. Повік пам’ятатимемо кожного полеглого Захисника і Захисницю та гідно вшановуватимемо  їх безсмертний подвиг. Адже допоки  ця пам’ять жива, доти Україна нескорена і нездоланна.

Слава Україні!

Героям слава!

З повагою

начальник Житомирської районної

військової адміністрації

Юрій ТАРАСЮК