Житомирський район об’єднався у волонтерський рух задля перемоги

#Stoprussia

Сотні жителів Житомирського району і за його межами об’єдналися у волонтерський рух задля допомоги бійцям територіальної оборони, людям, які прибувають на Житомирщину у пошуках захисту від війни.

Наразі Житомирська районна військова адміністрація щодня надає гуманітарну допомогу у вигляді харчових продуктів тривалого зберігання, медикаментів, засобів особистої гігієни (у т.ч. для дітей), а також забезпечує потреби територіальної оборони району.

Уже видано 575 продуктових наборів та засобів першої необхідності для жителів Житомирського району та евакуйованих громадян різних областей, які змушені покидати рідні місця, зруйновані домівки, рятуючись від російських окупаційних військ.

Попри важке випробування, яке випало на долю нашої країни, Житомирська районна військова адміністрація спільно з благодійниками і волонтерами робить усе можливе для забезпечення життєдіяльності населення району та територіальної оборони.

Ми сьогодні усі як один повинні бути згуртовані, працювати пліч-о-пліч заради допомоги ближньому, підтримки української армії та ПЕРЕМОГИ!