Житомирська районна військова адміністрація вітає з Днем незалежності України

Вітання голови

Шановні жителі району – дорогі земляки!

Сердечно вітаю вас з найбільшими національними святами – Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Півтора року тому росія розпочала повномасштабне військове вторгнення на нашу землю. 24 лютого вся Україна прокинулась від вибухів і пострілів. Вони хотіли позбавити нас нашої незалежності, скорити нашу волю, зламати наш дух. Проте ворогу нас не вдається, бо сила українців – у єдності!

Зараз, коли незламний український народ мужньо долає надскладні випробування, ми чітко усвідомлюємо, що не маємо права втратити те, до чого прагнули ще наші пращури. 32 річниця – ще одне нагадування усьому світу, як дорого коштує незалежність і людська свобода.

Низький уклін і безмежна вдячність захисникам і захисницям, які у важких боях торують дорогу до Перемоги, миру та європейського майбутнього рідної держави. За неї, сильну і неподільну, кладуть голови кращі з кращих… Вічна їм пам’ять…

Нехай свято Незалежності принесе у ваш дім щастя і добро, порозуміння, згуртованість та мир! Давайте будемо пишатися тим, що ми – українці!

Сьогодні ми зустрічаємо цей День незалежності України в різних місцях.
Хтось зі зброєю в руках б’ється за незалежність на передовій: в окопах і бліндажах, у танках і БМП, на морі й у повітрі.
Хтось – у дорозі, в авто, вантажівках і потягах, везучи до України волонтерську допомогу, доправляючи необхідне тим, хто на передовій.
Хтось веде свою боротьбу на інформаційному фронті: у смартфоні чи за комп’ютером.
Хтось – далеко від рідної домівки, рятуючи українських дітей від ворожих куль і снарядів.

Ми зустрічаємо цей день у різних обставинах, умовах і навіть у різних часових поясах, але з єдиною метою – збереження незалежності та перемоги України!

Ми знову боремося за нашу свободу та майбутнє. Нехай всі наступні роки пройдуть під мирним небом, з процвітанням, добробутом та розумінням, що жоден ворог не зламає українців!

Навіть у найскладніший час українці не втрачають свою віру у вільну та незалежну країну, тож нехай наша Україна залишається такою ж сильною та незламною, рідною та незамінною, процвітаючою та захопливою. З Днем Незалежності! Слава Україні!