Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства» триватиме до 10 грудня: звітують громади Житомирського району. ФОТО

До 10 грудня триватиме Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». У її межах громади Житомирського району продовжують проводити низку інформаційно-просвітницьких заходів.

Зокрема, в усіх закладах середньої освіти Романівської громади відбулись конкурси малюнків та соціальних плакатів на теми: «Світ без насильства», «Попередимо та зупинимо насильство серед учнівської молоді», пройшли тематичні години «Цінність твого життя – в твоїх руках». У Врублівському, Романівських №1, №2, Старочуднівськогутянському ліцеях відбулася зустріч учнівської молоді з представниками правоохоронних органів, служби у справах дітей Романівської селищної ради щодо попередження насильства в сім’ї. У Биківському ліцеї 28 листопада відбулась онлайн-конференція на тему «Торгівля людьми. Скажемо рабству «Ні!», яку організували представники громадської організації «АВЕНІР».

У Гізівщинській гімназії Любарської громади відбулося засідання «круглого столу»на тему: «Права жінок в сучасному суспільстві».  Учасники заходу обговорювали  питання основних напрямів державної політики щодо забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, досягнення міжнародної спільноти щодо реалізації прав жінок, забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків у сфері освіти, соціально-економічній сфері тощо.

З метою привернути увагу молоді до проблем подолання домашнього насильства, жорстокого поводження з дітьми,  захисту прав людини та формування свідомості усіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до цього ганебного явища у закладах загальної середньої освіти Андрушківської  громади з учнями 7 – 9 класів була проведена інтерактивна гра «Молодь та поліція разом проти насильства».

У закладах середньої освіти Хорошівської громади в межах Всеукраїнської акції організовано та проведено  понад 120 заходів (тематичні заняття, брейн-ринги, дискусії, опитування, відео заняття, тренінги, виховні години, години психолога/соціального педагога, інформаційні години, батьківські збори, круглі столи, різноманітні акції та ін.). До заходів долучалися   представники мобільної бригади соціально-психологічної допомоги постраждалим від гендерно зумовленого насильства/насильства за ознакою статі, управління соціального захисту населення, служби у справах дітей, Національної поліції, відділу молоді та спорту селищної ради.