Відсьогодні українці можуть перерахувати кошти, одержані в рамках програми єПідтримка, до благодійного фонду “Повернись живим”

#Stoprussia

Відсьогодні, з 25 лютого, українці можуть перерахувати кошти, одержані в рамках програми єПідтримка, до благодійного фонду “Повернись живим” на допомогу Збройним Силам України, які самовіддано захищають Україну від російського вторгнення.

Спеціальний рахунок, на який можна зробити переказ, тут: https://bit.ly/3pfpJXy

“Програма єПідтримка розроблялась, як гнучкий інструмент для стимулювання тих галузей економіки, які потребують державних дотацій. І зараз вона має бути спрямована на допомогу армії. Адже наразі головне завдання – дати жорстку відсіч агресору”, – підкреслила Перший віце-прем’єр міністр – Міністр економіки України Юлія Свириденко.

Також внесок із коштів єПідтримки можна зробити на спеціальні реквізити, відкриті Національним банком України: UA843000010000000047330992708

Фінансово підтримати ЗСУ зі звичайних карток можна, здійснивши перерахунок коштів сюди: https://bit.ly/3BTIjJT

Нагадаємо, що у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації у закладах охорони здоров’я України зросла потреба у стратегічних запасах крові, яка може бути використана на потреби поранених.

 

#ПідтримайЗахисниківУкраїни