Відкриття навчально-практичного центру та пройшло  ознайомлення з діяльністю закладу професійної освіти.

освіта

8 листопада на базі Коростишівського професійного аграрного ліцею відбулось відкриття навчально-практичного центру та пройшло  ознайомлення з діяльністю закладу професійної освіти.

У відкритті взяли участь начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко, заступник начальника ОВА Юрій Денисовець та начальник Житомирської районної військової адміністрації Олександр Хомич.  Після урочистостей всі присутні мали чудову нагоду оглянути приміщення навчально-практичного центру та ознайомитись з з роботою сільськогосподарської техніки.

Коростишівський професійний аграрний ліцей – сучасний заклад професійної  освіти, який має достатню матеріально-технічну базу та кваліфікований педагогічний колектив, що дає змогу щорічно випускати та працевлаштовувати кваліфікованих робітників. Наразі в ліцеї навчається 735 здобувачів освіти, у тому числі 30 дітей-сиріт.

На створення НПЦ було використано кошти як із державного бюджету, так і самого закладу. Зокрема, в закладі освіти було проведено ремонт приміщень та створено 3 нових навчальних кабінети . Для оснащення центру закуплено 3 сучасні трактори, вантажний автомобіль, обертовий плуг, сівалка зернова, лущильник дисковий та культиватор, мультимедійна техніка, магнітно-маркерну дошку, міні-парників, набори інструментів, тощо.

Останні роки розвиток профтехосвіти є у фокусі держави. Вона не  лише показує підтримку, а і виділяє реальний фінансовий ресурс. Тепер Коростишівський професійний аграрний ліцей матиме ще більше можливістей на високому рівні вести підготовку учнів», – зауважив під час відкриття навчально-практичного центру голова Житомирської РВА Олександр Хомич