Відбулася нарада керівників закладів освіти району

нарадаосвіта

19 вересня у великій залі засідань районної ради відбулася нарада керівників закладів освіти району. На нараду було запрошено представника Міжнародного благодійного фонду «Місія в Україну» Олену Касянчук, яка виступила з питання «Формування навичок безпечної поведінки серед молоді у закладах загальної середньої освіти району».

У свою чергу Ольга Ткаченко, головний спеціаліст відділу освіти, національно-патріотичного виховання, молоді та спорту райдержадміністрації, зосередила увагу керівників закладів загальної середньої освіти на змінах у нормативно-правовому полі щодо організації освітнього процесу, а саме в документах про індивідуальну форму навчання, про національно-патріотичне виховання у закладах освіти у 2019/2020 навчальному році, про порядок підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників, про методичні рекомендації щодо оцінювання навчальних досягнень учнів першого класу у Новій українській школі, про проведення інституційного аудиту закладів загальної середньої освіти.

Про підсумки огляду готовності закладів загальної середньої освіти району до 2019-2020 навчального року доповіла Валентина Татарчук, завідувач  районним методичним кабінетом. Нею було зазначено, що освітніми закладами проведено низку заходів під час підготовки до нового навчального року та покращення матеріально-технічної бази зі створення належних санітарно-гігієнічних умов.

Микола Власюк, головний спеціаліст відділу, проаналізував результати державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року.

Також  у ході наради доведено до відома присутніх інформацію щодо впровадження норм нової редакції Українського правопису в освітньому процесі, з якою виступила Валентина Сатановська, методист районного методичного кабінету.

На завершення т.в.о. начальника відділу Руслана Дмитрієва підвела підсумки  наради та окреслила першочергові завдання діяльності закладів загальної середньої освіти у новому навчальному році.