Відбулась спільна нарада Житомирського районного управління ГУ ДСНС України у Житомирській області та відділу освіти, охорони здоров’я, культури та спорту Житомирської районної військової адміністрації.

нарада

Сьогодні, 20 березня, відбулась спільна нарада Житомирського районного управління ГУ ДСНС України у Житомирській області та відділу освіти, охорони здоров’я, культури та спорту Житомирської районної військової адміністрації.

У нараді взяв участь начальник Житомирської районної військової адміністрації Олександр Хомич, начальник відділу охорони здоров’я, культури та спорту ЖРВА Юлія Козляковська та представники Головного управління ДСНС України у Житомирській області.

У ході засідання заступник начальника відділу запобігання надзвичайним ситуаціям по Житомирській ТГ Житомирського району управління ДСНС України у Житомирській області Андрій Чумак проінформував присутніх щодо плану спільних заходів реалізації пілотних проєктів «Вихователь безпеки» та «Класи безпеки».

Продовжуючи нараду заступник начальника відділу організації наглядово- профілактичної роботи Житомирського району управління ДСНС України у Житомирській області Юрій Отаманський доповів про створення та функціонування в навчальних закладах руху Дружин юних рятівників-пожежних.

З урахуванням доповідей та за результатами жвавого обговорення були прийняті відповідні рішення та визначені їх виконавці.