У Житомирському районі з’явився ще один дитячий будинок сімейного типу

дитячий будинок

У Житомирському районі з’явився ще один дитячий будинок сімейного типу, а в ньому будуть проживати і насолоджуватись дитинством 6 неймовірних дітлахів.

Будинок сімейного типу, який сьогодні відкриваємо. – це другий дитячий будинок у Тетерівській громаді, а в області – 26-ий.

На урочистості з нагоди його відкриття були запрошені почесні гості – голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко, т.в.о. голови Житомирської РДА Олександр Хомич разом із заступницею Людмилою Заворотнюк, депутат Ігор Ходак та керівництво Тетерівської громади, де і відкрився БСТ.

Цьогоріч родина Клімачових із Тетерівки до Дня Святого Миколая та зимових свят отримала неабиякий подарунок – новий і затишний будинок. Світлана Броніславівна та Борис Євгенович, котрі нині виховують двох власних дітей, прийняли на виховання ще чотирьох. Відтак вони стали господарями дитячого будинку сімейного типу.

Дітки дуже чекали гостей та радісно показали свої нові просторі кімнати, нові іграшки та розповіли, як їм подобається розташування будинку, адже поруч і школа,і садочок, і річка.

У планах подружжя –  збільшити їх велику родину. Вже згодом Світлана та Борис планують взяти на виховання ще трьох діток, які потребують батьківської любові та уваги.

Тож дитячі будинки сімейного типу – це гарна альтернатива інтернатним закладам. Своєю чергою, обласна та районна адміністрація роблять усе необхідне, аби таких будинків на Житомирщині ставало дедалі більше.

Родина Клімачових є прикладом взаємної допомоги, дружби та підтримки. Варто пам’ятати, що чужих дітей не буває, і кожен із нас може долучитись до благородної справи. Адже дуже важливо, аби дітки, які і так обділені батьківською любов’ю, відчували підтримку і турботу небайдужих людей.