У Житомирському районі стартував новий футбольний сезон

спортфутбол

Понад півтисячі глядачів зібралися 14 квітня на новогуйвинському стадіоні «Танкіст», аби на власні очі побачити незабутнє свято відкриття футбольного сезону в Житомирському районі, апофеозом якого став поєдинок за Суперкубок Житомирського району з футболу сезону 2019 року між командами «Танкіст» з Новогуйвинського і високопічським «Пак-Трейдом».

Матчу передувала яскрава церемонія відкриття від артистів районного Будинку культури: чудовий флеш-моб від юних танцівників зі зразкового хореографічного колективу «Посмішка» (керівник – Віра Пастушенко).

На святі футболу були присутні голова Житомирської районної державної адміністрації Сергій Микитюк, голова Станишівської ОТГ Юрій Матвійчук, депутат Житомирської районної ради Антон Михайлов, заступник голови Житомирської обласної федерації футболу Володимир Дорошенко, виконавчий директор ЖОФФ Руслан Маєвський, представник компанії «SELECT» Анатолій Домбровський, представник компанії «GERA»  Олександр Музичук і, звичайно ж, безпосередній організатор святкувань – голова Житомирської районної федерації футболу Володимир Решотка.

З вітальним словом до футбольної громадськості звернулися Сергій Микитюк, Руслан Маєвський, Володимир Решотка, предствники селищної ради.

Щодо самої гри за Суперкубок, то суперники продемонстрували красивий, швидкий та емоційний футбол. Матч був багатий на події та небезпечні моменти, а головне порадував глядачів п’ятьма голами, які, щоправда, забивали лише футболісти з Новогуйвинського.

Рахунок зустрічі було відкрито вже на 11-й хвилині – відзначився форвард «танкістів» Юрій Рибальченко. Далі на полі точилася рівна боротьба з невеликою ігровою перевагою новогуйвинців, але перший тайм так і завершився з мінімальною перевагою «Танкіста» – 1:0.

У перерві, своїм мелодійним співом зачарували присутніх на трибунах вболівальників неперевершені солісти народного гурту «Джерела» Марина Ткачук і Людмила та Михайло Гриценюки.

Другий тайм розпочався з атак високопічських футболістів, але їх запалу вистачило лише до 61-ї хвилини, коли гравцю «броньованих» Артему Бедрачуку вдалося забити другий м’яч у ворота «Пак-Трейду». А через дві хвилини капітан «Танкіста» Андрій Островський вдало реалізував вихід віч-на-віч з голкіпером «біло-синіх» Денисом Куцом.

3:0- серйозна заявка на підсумковий успіх!

До кінця зустрічі гравці з Високої Печі, будь-що, намагалися забити, бодай, м’яч престижу, але пропустили ще двічі – відзначилися Артем Бедрачук, оформивши «дубль» у матчі, та Микола Сажин. 5:0- переконлива перемога ФК «Танкіст» з смт Новогуйвинське, який стає володарем Суперкубка Житомирського району з футболу 2019 року!

Щиро вітаємо всіх із початком нового футбольного сезону і бажаємо командам гарно підготуватися до виступів у Чемпіонаті Житомирського району 2019 року.