У Житомирському районі ще одну дитину влаштовано в прийомну сім’ю

прийомна родина

Сьогодні у приміщенні Житомирської районної адміністрації було підписано договір з сім’єю Гаврилюків про влаштування дитини на виховання і спільне проживання у прийомній родині.

Т.в.о. голови Житомирської РДА Олександр Хомич разом із заступником Людмилою Заворотнюк та начальником служби у справах дітей Ольгою Присяжнюк привітали Петра та Лесю Гаврилюків із поповненням в родині та підкреслили, що усі відповідні служби завжди готові допомогти та підтримати подружжя, яке виховує прийомних дітей.

«Ми вдячні вам за те, що ви прийняли таке важливе та відповідальне рішення, і тепер Богданчик житиме у великій та дружній родині. Ми впевнені, що у вас все вийде, і всі ваші діти будуть зігріті теплом та любов’ю, адже видно, як ви цього прагнете”, – сказав Олександр Хомич.

Подружня пара, яка сьогодні стала батьками сина, вже виховують 3 власних дітей та опікують ще 3 прийомними.

«Ми стали ще щасливішими. Цього моменту чекали і ми, і наші діти. Ми дуже раді, адже сьогодні заберемо Богдана додому», – додала прийомна мама.

Приємним сюрпризом для Богданчика та його батьків став візит Діда Мороза та Снігуроньки, які привітали хлопчика зі святами та передали солодкі подарунки для усієї нової родини.