У Печанівці Миропільської територіальної громади урочисто відкрили новий дитсадок

Відкриття дитсадка
Попри похмуру погоду, в селі Печанівка Миропільської територіальної громади сьогодні було урочисто і святково. Тут відкрили новозбудований сучасний дитячий садочок «Калинонька».
З такої нагоди до Печанівки завітали начальник Житомирської районної військової адміністрації Олександр Хомич та його заступник Людмила Заворотнюк.
Будівництво закладу дошкільної освіти тривало довгих шість років. І тепер у цій ошатній двоповерховій будівлі є все, що необхідно для комфортного перебування і всебічного розвитку малюків, – гарне умеблювання, зручні дитячі майданчики і, звісно, найпростіше, зі смаком облаштоване укриття, без якого діти не могли б очно відвідувати дитсадок. В укритті за потреби може одночасно перебувати понад 400 осіб.
«Калинонька» розрахована на 30 місць (дві групи) для дітей віком від 3 до 6 років. Відвідуватимуть цей заклад малюки не тільки з Печанівки, а й із сусіднього села Паволочки.
Олександр Хомич привітав присутніх із такою довгоочікуваною подією, передав 30 комплектів дитячої постільної білизни та побажав усім – і дорослим, і дітям – щоб «Калинонька» не хилилася, а тільки розквітала і наповнювалася веселощами й дитячим сміхом.
Символічно, що відкриття садочка відбулося незадовго до професійного свята освітян. Тож, користуючись нагодою, керівник району вручив голові Миропільської селищної ради Світлані Власюк почесну грамоту за значний внесок у реалізацію державної політики в галузі освіти, належну підготовку навчальних закладів громади до нинішнього навчального року.