У Миропільській та Романівській громадах відбулася виїзна нарада голів громад області

нарада

Сьогодні, 2 серпня, на базі Миропільської селищної ради під головуванням начальника Житомирської ОВА Віталія Бунечка відбулася виїзна нарада з очільниками територіальних громад Житомирщини. Участь у нараді взяв т.в.о. начальника Житомирської РВА В’ячеслав Авраменко.

Відкриваючи зустріч, Віталій Бунечко наголосив на важливості взаємодії та комунікації органів місцевого самоврядування, що дає можливість ефективно долати сучасні виклики та вирішувати нагальні питання життєдіяльності громад області.

Присутнім було презентовано позитивні досягнення Миропільської та сусідньої – Романівської територіальних громад, де попри складнощі сьогодення розбудовується і вдосконалюється соціальна, медична, спортивна та інша інфраструктура. Для наочної демонстрації досягнень учасників робочої зустрічі було запрошено оглянути окремі об’єкти, розташовані у цих громадах, зокрема новозбудовані  очисні споруди в смт Миропіль.

На території  Романівської громади вони відвідали соціальний проєкт – рекреаційний майданчик одного з найпотужніших у Житомирському районі деревообробних підприємств – ТОВ «Віват – 09».  У межах візиту до КНП «Романівська лікарня» взяли участь у презентації реабілітаційного відділення та оглянули  як облаштоване укриття медичного закладу. Побували й на центральному стадіоні селища Романів, який отримав «друге дихання» після реновації.

На Житомирщині є чимало успішних історій розвитку громад, з якими їх керівники готові ділитися  зі своїми колегами на подібній комунікативній платформі. А відтак – спільними зусиллями розвивати регіон.