Людей із наслідками важких травм та інвалідністю ми зустрічаємо ледь не щодня. Це складна тема для розмови з дитиною, і нам, можливо, хотілося б її уникнути, але говорити про це важливо. По-перше, щоби підготувати дитину до такої зустрічі (її може налякати те, чого вона не розуміє); по-друге, аби проявити повагу.
Дібрати правильні слова допоможе дитяча психологиня Світлана Ройз.
У партнерстві з UNICEF Ukraine
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/407427801_294308666934445_3704298203841531754_n-1024x1024.jpg)
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/407452652_294308713601107_3677101947191783569_n-1024x1024.jpg)
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/407373724_294308756934436_986347342051012869_n-1024x1024.jpg)
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/407384589_294308796934432_6505521867166713491_n-1024x1024.jpg)
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/407375840_294308843601094_7471544737549372590_n-1024x1024.jpg)
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/407373002_294309183601060_1011005881104603035_n-1024x1024.jpg)
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/407385392_294309570267688_8352530417793115862_n-1024x1024.jpg)
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/407421964_294309803600998_1930051980921669094_n-1024x1024.jpg)