Суперкубок 2021 Житомирського району з футболу другий рік поспіль у ФК «Квара»

футбол

Сьогодні, 16 травня, відбулася гра між переможцем Вищої ліги району-2020 ФК «Танкіст» (Новогуйвинське) та срібним призером Вищої ліги-2020 ФК «Квара» (Кам’янка), у селі Глибочиця, на стадіоні імені В. І. Міщенка. Основний час переможця не виявив – обидва клуби у другому таймі обмінялись голами та у серії 11-метрових ударів визначали переможця.

З рахунком 4:1 у серії післяматчевих пенальті перемогу здобув ФК «Квара» (Кам’янка).

Під час перерви поєдинку пройшло жеребкування матчів стартового туру серед команд Вищої та Першої ліги.

До участі в заході долучилися

– Заступник голови Житомирської райдержадмніністрації Людмила Заворотнюк

– Голова Глибочицької ОТГ Сергій Сокальський

– Голова Станишівської ОТГ Юрій Матвійчук

– Голова Оліївської ОТГ Анатолій Мельниченко

– Голова громадської спілки «Житомирська обласна асоціація футболу» Руслан Павлюк

– Перший заступник голови асоціації Віктор Радушинський

– Голова Житомирсьої районної федерації футболу Володимир Решотка.

У 2021 році у змаганнях під егідою Житомирської районної федерації футболу гратиме 18 команд, які утворили дві ліги.

Бажаємо учасникам чемпіонату Житомирського району цікавого сезону. Надіємося , що він пройде в напруженій і безкомпромісній боротьбі і буде по-справжньому захоплюючим.

Тільки спільна робота з усіма небайдужими до нашого майбутнього , сприятиме розвитку масового футболу, створюючи надійний фундамент районному , обласному, національному футболу й славі українського спорту.