Ще одна група вимушених переселенців знайшла прихисток у Житомирському районі

Допомога ВПО

Cьогодні на Житомирщину прибув черговий евакуаційний потяг із 20-ма вимушеними переселенцями з уражених війною міст і сіл Донеччини. Серед тих, хто у пошуках порятунку  змушений був шукати прихистку на відносно безпечній території, –  троє дітей. Наймолодшому лише рік. Найстаршому – 85.

За дорученням начальника  Житомирської РВА Юрія Тарасюка  переселенців на пероні залізничного вокзалу в Бердичеві зустріла заступник начальника Людмила Заворотнюк.  До зустрічі потягу долучилися поліцейські, представники благодійної організації «Карітас України».

Фахівці ДСНС, серед яких і психологи-надзвичайники, допомогли людям вийти з потяга, перенести речі та надали психологічну допомогу тим, хто її потребував. Усі прибулі отримали гаряче харчування та іншу гуманітарну допомогу, мали змогу перепочити.

Одразу  на місці працівники мобільного відділення «Укрпошти» забезпечили видачу одноразової грошової допомоги на проживання внутрішньо переміщених осіб.

Зворушливим моментом стала довгоочікувана зустріч  Житомирі батька з донькою, який прибув до нас  з містечка Гірник. Рідні не бачилися з початку повномасштабної війни.

За словами Людмили Заворотнюк, більшість приїжджих приймає Любарська територіальна громада, де уже все підготували для їх тимчасового проживання. Ще чотири переселенці виявили бажання оселитися в Житомирі.

У громадах Житомирського району намагаються усе зробити для того, щоб внутрішньо переміщені особи якомога швидше могли інтегруватися у нове середовище. І завжди готові підставити своє плече нашим співвітчизникам. Тому прийматимуть вимушених вигнанців стільки, скільки буде потрібно.