Серпнева конференція педагогічних працівників: “Якісна освіта – запорука успішного майбутнього громади”

освіта

Традиційно кожен новий навчальний рік починається серпневою конференцією педагогічних працівників, в рамках якої аналізуються проблемні питання та визначаються стратегічні пріоритети розвитку освіти.
Так, сьогодні 30 серпня  відбулась серпнева конференція педагогічних працівників Потіївської сільської територіальної громади на тему “Якісна освіта – запорука успішного майбутнього громади”.

У роботі педконференції взяли участь заступниця голови Житомирської райдержадміністрації Людмила Заворотнюк, голова Городоцької ОТГ, та представники Радомишльської міської ради і Вишевецької ОТГ, керівники закладів освіти, сільські  старости.

«Учитель – це не професія, це покликання, яке надихає, дає сили та ідеї. Це особливе відчуття значимості, яке присутнє у кожного, хто пов’язаний із дітьми. Дорогі вчителі, школярі у добрий шлях, в новий, неймовірний навчальний рік!» – зазначила  Людмила Заворотнюк.

Грамотами Житомирської  РДА  та Потіївської сільської ради були нагороджені педагогічні працівники та ветерани освітянської галузі .
Зазначимо, що у 2020 році з ініціативи першої леді України Олени Зеленської стартувала всеукраїнська реформа системи шкільного харчування і Потіївський ліцей став одним із учасників програми дружини президента.