Серпевий форум « Освіта Житомирщини 30: час важливих змін» стартував у м. Малині

освіта

Сьогодні , 26 серпня, заступниця голови Житомирської райдержадміністрації Людмила Заворотнюк  взяла участь у серпневому форумі « Освіта Житомирщини 30: час важливих змін», що проходив у м. Малин.

Працівників освіти і науки області вітали голова Житомирської обласної адміністрації Віталій Бунечко, голова Житомирської обласної ради Володимир Федоренко, народний депутат України Богдан Кицак, Малинський міський голова Олександр Ситайло.

«Питання розбудови сучасної освіти сьогодні є пріоритетним для нашої країни, нашої області. Вже зараз наші діти навчаються по-іншому, аніж в перші роки Незалежності. Ми з вами разом маємо знайти відповіді на виклики часу, забезпечити якісну, доступну та безпечну освіту і умови для професійної реалізації вмотивованих учителів, які зможуть розкрити таланти та надихнути на перемоги своїх учнів»,-зазначив Віталій Бунечко

Під час форуму було проведено аналіз роботи освітньої галузі регіону, який довів готовність, здатність педагогів до її розбудови, продемонстрував високий рівень фахової майстерності та небайдужість вчителів до майбутнього нашої держави. Особливу увагу звернули на створенні нового освітнього простору.

Діалог з освітянами допоможе якісно впроваджувати зміни у сфері освіти, а проведення такого форуму – це чудова можливість почути і зрозуміти одне одного та зробити крок до забезпечиення належних умов навчання, починаючи від міської до найменшої сільської школи.