Сергій Микитюк провів низку галузевих нарад

6 травня голова Житомирської райдержадміністрації Сергій Микитюк провів наради з головним лікарем КНП «Центральна районна лікарня» Тарасом Собком, головним лікарем КНП «ЦПМСД» Геннадієм Горбенком та т.в.о. начальника відділу освіти райдержадміністрації Миколою Власюком.

Під час обговорення питань розвитку вторинної ланки медичної допомоги з Т. Собком було обговорено питання пільгового обслуговування населення району комп’ютерним томографом, підведено підсумки кампанії з обстеження населення селищ та сіл району пересувним флюорографом. Йшлося на нараді й про надання пацієнтам паліативної допомоги, придбання для ЦРЛ мамографа та  введення відповідної штатної одиниці, про стан донорського руху у районі та про реалізацію перспективного плану з термосанації приміщення лікарні із залученням коштів ДФРР.

З Г. Горбенком було проговорено питання реалізації у районі державної програми «Доступні ліки» та впровадження електронного рецепта. Йшлося також про проблемні питання підписної кампанії на первинне медичне обслуговування та питання формування спроможної мережі медичних закладів первинної ланки, про перспективи функціонування амбулаторії у Вересах, придбання автомобіля для Левківської амбулаторії, будівництво сучасних амбулаторій в Сінгурах та Сонячному та про можливі варіанти організації роботи аптечних пунктів у населених пунктах району. Не оминули увагою на нараді й питання ранньої діагностики онкологічних захворювань.

У ході наради із М.Власюком було обговорено необхідність оперативного вирішення питання щодо ремонту даху в котельні Миролюбівській ЗОШ та активізації роботи щодо реконструкції частини приміщення даного навчального закладу під дитячий садок. Також було порушено питання ремонту електромережі та плит харчоблоку Левківської ЗОШ та щодо ремонту даху в Троянівській ЗОШ. Йшлося й про початок робіт у Черемошнянській школі, де запланована модернізація котельні та ремонт теплотраси. Проведення цих робіт дозволить оптимізувати опалення не лише у навчальному закладі, але й у місцевому буднику культури. Наголосив голова РДА й на нагальній необхідності проведення тендеру на постачання меблів для перших класів у рамках реформи «Нова українська школа». Обговорювалися також інші питання розвитку освітньої галузі у районі.