Район отримав перші набори допомоги у рамках програми «Допомога дітям України»

У зв’язку з пандемією COVID-19 частина українських сімей переживає кризу. Зокрема, йдеться про родини, у які повернулися діти з інтернатних закладів. І для допомоги таким сім’ям необхідно об’єднати зусилля області, району, громад та громадських організацій.

Уповноважений Президента України з прав дітей Микола Кулеба особисто звернувся до української діаспори в Канаді з проханням підтримати кризові сім’ї, у які повернулися діти з інтернатних закладів у зв’язку із введенням карантину.

Конгрес українців Канади, Канадсько-Українська фундація, Help Us Help та міжнародна корпорація Meest Express започаткували програму «Допомога дітям України» для забезпечення сімей і дітей продуктовими та гігієнічними наборами.

Станом на 4 червня перша партія допомоги прибула до Житомирської області й буде передана сім’ям вказаної вище категорії.

Продуктові та гігієнічні набори вже отримав Житомирський районний центр соціальних служб, спеціалісти якого найближчим часом передадуть їх в сім’ї, які проживають у населених пунктах Василівської, Березівської та Левківської сільських рад.

Це не одноразова акція, допомога надаватиметься і надалі.