Привітання начальника Житомирської РВА Юрія Тарасюка з нагоди Дня захисників і захисниць України

В Україні з переходом Православної церкви на новоюліанський календар тепер День захисників та захисниць святкуватимуть 1 жовтня, який завжди збігається з великим православним святом Покрови Пресвятої Богородиці і Днем українського козацтва.

Багатовікова історія України з покоління в покоління передає героїчні подвиги наших пращурів у боротьбі за свою державу від ворожих посягань, за її волю та незалежність. І сьогодні гідні нащадки козацької слави, знаючи високу ціну нашої державності, мужньо та звитяжно відстоюють суверенітет і територіальну цілісність України, щоднини доводячи свою міць і непереможність.

День захисників і захисниць – передусім свято тих, кому ми завдячуємо своїм щоденним життям, бо маємо змогу працювати, навчатися, виховувати дітей.

Серед сучасних патріотів, хто захищає Батьківщину під синьо-жовтим стягом, є і наші земляки – жителі Житомирського району. Шануємо кожного з них, уклінно дякуємо їм, оборонцям на лінії фронту, і тим, хто з максимальною самовіддачею зміцнює нашу державу в тилу. Низько схиляємо голову перед жертовним подвигом полеглих за Україну Героїв…

Нехай Свята Богородиця огорне своїм покровом кожного захисника і захисницю, кожного українця, захистить від негараздів, додасть сили, наснаги і віри у неминучу Перемогу України! Зі святом!

З повагою
начальник Житомирської районної
військової адміністрації
Юрій ТАРАСЮК