Привітання начальника ЖРВА Юрія Тарасюка з нагоди Дня знань

День знань

Дорогі школярі, студентська молодь, батьки! Шановні освітяни!

Прийміть щиросердні вітання з Днем знань, який дає старт новому навчальному року! Це свято завжди наповнене піднесеною атмосферою, дитячим дзвінкоголоссям, барвами осінніх квітів та закличним шкільним дзвоником.

На жаль, свято Першого дзвоника затьмарене повномасштабною війною, що наклала свій відбиток і на безтурботне дитинство, але не відібрала у наших дітей жаги до знань, віри у всепереможне добро та світле майбутнє України.

Сьогодні у більшості закладів загальної середньої освіти  Житомирського району вдалося створити необхідне безпекове середовище, щоб учні могли відвідувати школи офлайн. Однак неважливо, як ви навчатиметеся – очно чи дистанційно, головне – сміливо крокуйте країною знань, наполегливо оволодівайте знаннями, не бійтеся труднощів, а упевнено їх долайте.

Нехай нинішній навчальний рік стане для кожного школяра та студента відправною точкою до підкорення нових освітніх вершин, буде успішним та сповненим цікавих відкриттів і творчих перемог.

Щира вдячність усім тим, хто покликаний «сіяти добре, розумне, вічне», за педагогічний талант, самовіддану працю, вагомий внесок у справу виховання молодого покоління – майбутнього нашої незалежної держави. Зичу стійкості, сили духу та нових професійних звершень.

Щиро дякую нашим захисникам за те, що ми маємо можливість вчитись, працювати, підтримувати наші Збройні Сили України на шляху до Перемоги України!

З Першовереснем!

З повагою

начальник Житомирської районної

військової адміністрації

Юрій ТАРАСЮК