Привітали тих, хто покликаний сіяти «добре, розумне, вічне», з прийдешнім професійним святом. ФОТО

Напередодні професійного свята тих, хто покликаний сіяти «добре, розумне, вічне», Житомирська районна військова адміністрація  зібрала  педагогів загальної середньої та дошкільної  освіти Житомирського району на урочистий захід, місцем проведення якого став Центр культури, дозвілля та спорту Станишівської сільської ради. Урочистості відбулися за участю керівників Житомирської районної військової адміністрації – начальника Юрія Тарасюка, його першого заступника Сергія Кириченка та начальниці відділу  освіти, охорони здоров’я, культури та спорту ЖРВА Ярослави  Журавель.

Уже другий рік поспіль своє професійне свято освітяни відзначають у надскладний для країни час. Захід розпочався хвилиною мовчання на знак вшанування невинно загиблих, жорстоко вбитих під час російсько-української війни дітей, батьків, освітян, захисників і захисниць.

«Багато з вас виховали не одне покоління гідних синів і доньок України, справжніх патріотів, які стали до лав захисників та боронять свою землю від ворога, наближаючи омріяну перемогу, –  сказав, звертаючись до присутніх Юрій Тарасюк. –   І продовжуєте працювати  –  самовіддано, невтомно, долаючи непрості виклики сьогодення».

Очільник району подякував педагогічним працівникам за відданість професії, мудрість, відповідальну працю вчителя, вихователя, результати якої особливо відчутні через роки. «Адже діти – наше майбутнє,  – зазначив він. –І саме освітяни його плекають та формують, закладаючи зерна духовного становлення  особистості з раннього віку. Бажаю  всім причетним до святої місії – навчання та виховання підростаючого покоління, міцного здоров’я, життєвої наснаги, невичерпної енергії та терпіння».

До привітань з нагоди Дня працівників освіти долучилися перший заступник начальника Житомирської РВА Сергій Кириченко, Станишівський сільський голова Юрій Матвійчук, представниця Дитячого фонду (ООН) «ЮНІСЕФ» у Житомирській області Маргарита Сіранчук.

За вагомий особистий внесок у розвиток освіти громад, у справу виховання молодого покоління, високий професіоналізм низку педагогічних працівників  – як дошкільної, так і загальної середньої освіти району – було відзначено грамотами Житомирської районної військової адміністрації.

Особливого  шарму, гарних емоцій і незабутніх вражень святковому дійству додали музичні виступи талановитих юних учасників та вокальних і танцювальних  колективів.