Проведено п’яте позачергове засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС

коронавірус

19 березня проведено п’яте позачергове засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС, на якому розглянуто питання про заборону функціонування ринків, базарів, торговельних майданчиків, торгових рядів та місць прирівняних до них (крім оптових ринків із забезпеченням термометрії та дезінфекції) на території Житомирського району.

Головою РДА Юрієм Оханським, генеральним директором КНП «ЦРЛ» Тарасом Собком та генеральним директором КНП «ЦПМСД» Геннадієм Горбенком та іншими членами комісії було озвучено позицію щодо того, що карантинні заходи повинні виконуватися у повному обсязі. Це єдиний дієвий шлях для зупинки коронавірусної інфекції. Зволікання може призвести до негативних наслідків. Ми повинні взяти собі за приклад жорсткі та безкомпромісні карантинні заходи, які були запроваджені в Китаї.

Тому комісією з питань ТЕБ та НС було прийнято одноголосно рішення про заборону функціонування ринків, базарів, торговельних майданчиків, торгових рядів та місць прирівняних до них (крім оптових ринків із забезпеченням термометрії та дезінфекції) у районі.

Окрім цього районною комісією прийнято рішення про створення тимчасової мобільної групи для здійснення контролю за виконанням суб’єктами господарювання організаційних, профілактичних і протиепідемічних заходів щодо запобігання занесенню і поширенню COVID-19 серед населення та моніторингу виконання заборони функціонування ринків, базарів, торговельних майданчиків, торгових рядів та місць прирівняних до них (крім оптових ринків із забезпеченням термометрії та дезінфекції) у населених пунктах району.

Голова комісії, очільник Житомирської РДА Юрій Оханський поінформував членів комісії про поточну ситуацію з розповсюдження коронавірусної інфекції в країні та області та повідомив, що на території Новогуйвинської селищної та Високопічської сільської ради зафіксовано факти безвідповідальності – окремі громадяни, повернувшись із закордону, продовжують вести активний спосіб життя, наражаючи на небезпеку інших. Тому селищний та сільські голови мають провести відповідну роботу з кожним, хто може бути потенційним об’єктом небезпеки та провести відповідну роз’яснювальну кампанію на підпорядкованих територіях.

Панікувати не треба, варто лише обмежити коло спілкування та розірвати ланцюг можливого ураження коронавірусом.