Працівники Житомирської райдержадміністрації долучились до акції «Створюємо ліси разом»

18 жовтня працівники Житомирської районної державної адміністрації на чолі з т.в.о. голови Олександром Хомичем, заступниками Юрієм Пулковським і Людмилою Заворотнюк та керівником апарату Оленою Гречко долучилися до акції з озеленення Житомирської області «Створюємо ліси разом». Також на заході були присутні голова Житомирської районної ради Олександр Блощинський разом із заступниками та депутатами ради.

Цієї осені  вона буде унікальною ще й тому, що відновлення лісу та його створення відбуватиметься в рамках виконання програми Президента України «Зелена країна».

У рамках акції проводили посадку лісу у Левківському лісництві  На площі 1,9 га дружньою командою було висаджено більше ніж 7 тис.  саджанців дуба та сосни.

«Ліс — це легені планети. Тому дуже важливо оберігати та примножувати його. Я впевнений, що за кожен з українців  зробить внесок у довкілля країни та посадить хоча б одне дерево!» — зазначив т.в.о. голови Житомирської райдержадміністрації Олександр Хомич під час висадки молодих дерев.

Нагадаємо, що у рамках програми Президента “Зелена країна” за 3 роки планується  висадити 1 мільярд нових дерев, за 10 років – збільшити площу лісів на 1 мільйон гектарів. Пропонуємо кожному долучитися до озеленення країни!