Працівників соціальної сфери району привітали з професійним святом

професійне свято

У прийдешню неділю своє професійне свято відзначатимуть працівники соціальної сфери. З цієї нагоди сьогодні, 5 листопада,  у  Житомирській райдержадміністрації відбулися урочистості, на які було запрошено представників соціального захисту населення району.

«Ви – справжні професіонали своєї справи, які завжди готові прийти на допомогу тим, хто опинився у складних життєвих обставинах  чи просто потребує соціальної підтримки. Щира вдячність вам за милосердя, відданість обраній справі, турботу та любов до ближнього. Нехай ваша доброта та чуйність повертаються вам сторицею», –  сказав у вітальному слові т.в.о. голови Житомирської райдержадміністрації Олександр Хомич.

Він побажав жіноцтву (а саме на їхніх тендітних плечах лежить нелегка ноша відповідальності за стан справ у соціальній сфері району) успіхів, витримки та гідної винагороди від держави за свою працю.

До привітань тим, хто щодня сумлінно виконує не лише свої професійні обов’язки, а й здійснює місію добра та порятунку, долучився також  голова Житомирської районної ради Олександр Блощинський.

За вагомий особистий внесок у забезпечення реалізації  державної політики у сфері соціального захисту населення  кращі представники цієї галузі  були нагороджені почесними грамотами Житомирської облдержадміністрації, грамотами райдержадміністрації та подяками районної ради. Усі присутні у залі з нагоди професійного свята отримали ніжний букет троянд.

Довідково. День працівника соціальної сфери – професійне свято України. Відзначається щорічно у першу неділю листопада згідно з Указом Президента України «Про День працівника соціальної сфери» від 13 квітня 1999 року № 374/99. Свято було створене з метою виявити повагу до людей, завдяки яким виконуються соціальні програми в країні.