Освітяни Житомирщини отримають близько 3000 сучасних хромбуків від компанії Google. ВІДЕО

освіта

Як повідомляє Департамент освіти і науки Житомирської ОВА, 2918 хромбуків невдовзі будуть передані у заклади освіти області. Проєкт є продовженням ініціативи «Ноутбук кожному вчителю», а його реалізація стала можливою завдяки тісній співпраці Міністерства освіти і науки України з компанією Google та за підтримки Організації Об’єднаних Націй з питань освіти, науки і культури ЮНЕСКО.

Chromebook – це сучасний гаджет, створений для роботи онлайн. У кожному пристрої встановлена операційна система від Google, орієнтована на роботу в мережі Інтернет, та інстальовано всі  необхідні ліцензовані програми та додатки.

«Ці ноутбуки мають на меті підтримати освітній процес в умовах війни. У них завантажено все, що потрібно вчителям для дистанційних уроків, адже через багаточисленні тривоги заклади змушені переходити на онлайн-формат. Хромбуки швидкі та компактні, можуть працювати без підзарядки довгий час, що сьогодні особливо актуально», — зазначає директорка Департаменту освіти і науки Житомирської ОВА Наталія Осипович.

Розподіл техніки здійснюватиметься між закладами, які були пошкоджені внаслідок ракетно-бомбових ударів ворога, а також, у яких наявна кількість комп’ютерів є меншою, ніж кількість педагогів. Частина ноутбуків буде передана вчителям з числа внутрішньо переміщених осіб, що працюють у закладах області.

«Дякуємо Міністерству освіти і науки України та міжнародним партнерам за підтримку освітньої галузі Житомирщини», — підкреслила Наталія Осипович.

Детальніше дивіться у ВІДЕО нижче.

Що таке мобільні освітні команди дивіться ТУТ.