Олександр Хомич взяв участь у роботі сесії Житомирської районної ради

Сьогодні, 23 грудня, відбулося останнє у нинішньому  році засідання 19 сесії Житомирської районної ради 8 скликання.

Участь у його роботі взяли начальник  Житомирської РВА Олександр Хомич, його заступники, керівник апарату та керівники структурних підрозділів районної військової адміністрації.

За доброю традицією на  початку сесії відбулася урочиста церемонія нагороджень. Зокрема, Олександр Хомич вручив грамоти  Житомирської районної військової адміністрації окремим  представникам депутатського корпусу з нагоди  Дня місцевого самоврядування, яке відзначалося 7 грудня.

Він привітав присутніх з прийдешніми новорічно-різдвяними святами, від яких як вісників оновлення очікуємо здійснення найзаповітнішої для кожного з нас мрії  – Перемоги України у війні, подякував за співпрацю, побажав наполегливості, вагомих успіхів у їхній відповідальній діяльності та миру.

Упродовж пленарної частини сесії депутати розглянули понад 20 питань порядку денного та ухвалили  важливі для району рішення. Серед основних –  затвердження  Програми економічного і соціального розвитку Житомирського району на 2023 рік, Програми  надання матеріально-технічної допомоги підрозділам місцевої територіальної оборони, питання районного бюджету на наступний рік.