Олександр Хомич вручив державні нагороди родинам полеглих Героїв. ФОТО

Нагороди посмертно

14 березня, у День українського добровольця, ми вшановуємо безсмертний подвиг усіх, хто дев’ять років тому за покликом серця став на захист незалежності й суверенітету України.

Особливу шану цього дня ми віддаємо Героям сьогодення, які зі зброєю в руках боронять рідну державу, наші життя, не шкодуючи власного… Серед них – кращі сини України, жителі Житомирського району старший солдат Анатолій Цапович та матрос Яків Браславський, які полягли в боях з підступним агресором.

Указом Президента України за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, наших незламних земляків посмертно нагороджено орденами «За мужність» ІІІ ступеня.

Сьогодні начальник Житомирської районної військової адміністрації Олександр Хомич вручив державні нагороди рідним загиблих бійців.

«Нехай ці високі  відзнаки стануть свідченням безмежної людської вдячності за відвагу, мужність та самопожертву наших Воїнів, які з перших днів повномасштабної війни стали на захист своєї країни. Жоден подвиг не буде забутий, жоден злочин тих, хто прийшов до нас з мечем, не матиме прощення, – сказав очільник району. – Пам’ять про полеглих Героїв назавжди збережеться в наших серцях, а їхні імена навічно будуть вписані золотими сторінками в історичний літопис району й України».