Олександр Хомич відвідав”Пункти незламності” Романівської громади. ФОТО

Керівництво Житомирської районної військової адміністрації продовжує  оглядати  «Пункти незламності» на території громад району, аби  переконатися у їх готовності  приймати громадян у випадку виникнення критичних ситуацій.

Зокрема, з цією метою начальник ЖРВА Олександр Хомич побував у Романівській громаді.  На її території  наразі облаштовано три такі пункти: два – у Романові на вул. Шевченка, 50 та вул. С. Лялевича, 2, один – у селі Биківка на вул. Миру, 47.  Усі ці локації  укомплектовані генераторами, мережевими подовжувачами, ємностями з питною водою, а також  засобами для приготування гарячих напоїв, аптечками.

«Країна-агресор, яка будь-що прагне залишити українців без світла, тепла та води, не залишила нам іншого вибору, крім як набратися терпіння і згуртуватися та підтримати один одного. Сьогодні у кожній громаді найбільшого в області району розгорнулися «Пункти  незламності», всього їх налічується близько 190. Невдовзі їх стане ще більше,  –  сказав Олександр Хомич. – Розраховуємо також на підтримку відповідального бізнесу щодо допомоги в облаштуванні таких важливих для населення острівців безпеки».

Разом здолаємо будь-які труднощі. А головне – ворога!