Об’єднуємо зусилля у сфері протидії торгівлі людьми, експлуатації та гендерно зумовленому насильству

нарада

Об’єднуємо зусилля у сфері протидії торгівлі людьми, експлуатації та гендерно зумовленому насильству – на таку тему  в Житомирській РВА відбулось робоче засідання, під час якого зокрема йшлося про виявлення та перенаправлення постраждалих від насильства.

Серед учасників – заступник начальника Житомирської РВА Людмила Заворотнюк, голова ГО «Жіночий інформаційно-консультативний центр» Ірина Бабенко, працівники УСЗН, ССД, відділу освіти, охорони здоров’я, культури та спорту Житомирської РВА.

З початком повномасштабного вторгнення ризик потрапити в ситуацію торгівлі людьми підвищився, насамперед це пов’язано з матеріальним становищем громадян, особливо з числа переміщених осіб, адже через воєнні дії вони втратили житло та заробіток.

Торгівля людьми визнана міжнародною проблемою. Розв’язання її потребує як національних, так і міжнародних спільних дій та співробітництва.

Тому  ГО ЖІКЦ запропонувала свою підтримку у таких напрямках державної політики як впровадження національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми та запобіганні гендерно зумовленому насильству.

Під час наради присутні були ознайомлені з проєктами ГО ЖІКЦ на 2023-2024 роки  та були узгоджені графіки спільних заходів.