Наталія Остапченко провела засідання робочої групи з відбору проєктів, на які Житомирщина отримає 289,5 млн. грн субвенції

нарада

Згідно з розподілом субвенції, яку виділяє Міністерство розвитку громад та інфраструктури із залишків спецфонду державного бюджету, які надійшли у 2022 році від Європейського інвестиційного банку, Житомирщина отримає кошти у розмірі 289,5 млн. грн.

Так, 19 липня перша заступниця начальника Житомирської ОВА Наталія Остапченко провела засідання робочої групи з відбору проєктів відповідно до постави КМУ №608 від 16 червня 2023 року.

Основними умовами надання субвенції  є комунальна форма власності об’єкта, співфінансування з місцевих бюджетів на покриття витрат на сплату податків і зборів (у тому числі ПДВ) та безпекова зона.

На засіданні розглянуто пропозиції органів місцевого самоврядування щодо проєктів, які можуть фінансуватися за кошти вищезазначеної субвенції та погоджено об’єкти, які будуть включені в узагальнений перелік Житомирської області та надіслані на погодження Мінінфраструктури.