Начальник Житомирської РВА Юрій Тарасюк відвідав Оліївську територіальну громаду

День незалежності

Не зважаючи на повномасштабне військове вторгнення росії на територію України, нескорені, сильні духом українці у кожному куточку нашої країни та поза її межами сьогодні відзначають День Незалежності. Тим самим даючи зрозуміти ворогу, що ми не скоримося його агресії, ми не маємо перед ним страху, ми з гордо піднятою головою продовжуємо боротись за своє майбутнє в когорті країн світу, що дотримують принципів свободи та демократії.

У відзначенні Дня Незалежності Житомирський район не став виключенням.
Начальник Житомирської РВА Юрій Тарасюк разом із своїм заступником Сергієм Кириченко на запрошення жителів та секретаря сільської ради Оліївської територіальної громади Бориса Ткаченка взяли участь у заходах присвячених державному святу, а також Дню Оліївської громади, яке також припадає на сьогоднішній день.
Для всіх учасників заходу цей день був насичений подіями, адже свято проходило в декілька етапів. Це була офіційна частина і спортивні змагання, благодійний ярмарок, де збирали кошти для ЗСУ, а найважливіше – відкриття «Алеї Героїв».
Для місцевих жителів та гостей громади, для кожного з нас ця алея стане символом вічної пам’яті про тих, хто віддав своє життя за нашу незалежність і свободу. На алеї висадили 20 дерев, які символізують загиблих Героїв громади.
Кожен з загиблих героїв залишив свій слід у нашій історії, поклавши фундамент для майбутнього покоління. Сьогодні ми вдячні за їхню мужність, самопожертву та героїзм. Їхні подвиги незабутні, і ми завжди пам’ятатимемо їхню жертовність.
«День Незалежності – це свято волі, незалежності та суверенітету. Це день, коли ми разом вшановуємо героїчні подвиги наших Героїв і дивимося в майбутнє з вірою в наш потенціал», – зазначив під час урочистої частини очільник Житомирського району Юрій Тарасюк.