Начальник ЖРВА Юрій Тарасюк передав посмертні нагороди родинам полеглих Героїв Станишівської ТГ

Війна… Скільки болю, гіркоти, самотності і смерті несе в собі це слово! На війні гинуть мирні громадяни і військові, діти і дорослі, люди різних релігій та різних поглядів, про саме під час війни проявляються найкращі риси людей з великої літери – справжній героїзм, відданість, самопожертва. Ті, хто віддає своє життя заради захисту своєї країни, свободи та миру – справжні Герої війни, подвиг яких ми не маємо права забувати, маємо пам’ятати, шанувати та розповідати про це майбутнім своїм поколінням.

Шануючи героїчні подвиги українських захисників, наших земляків зі Станишівської територіальної громади, сьогодні начальник Житомирської районної військової адміністрації Юрій Тарасюк передав посмертні нагороди полеглим Героям Станишівської ТГ їхнім сім’ям.

«Нагородження героїв війни посмертно – це спосіб виразити подяку за їхню доблесть та жертовність рідній країні. Це своєрідна відплата за їхню неймовірну відвагу та відданість Україні, – з великою вдячністю наголосив Юрій Тарасюк. – З болем в серці ми згадуємо імена полеглих, низько вклоняємось їх родинам. Ми ніколи не забудемо якою ціною українці вибороли мир на своїй Богом даній землі».

Також цього дня було вручено нагороди родинам Героїв, що заснувала для полеглих воїнів Станишівська сільська рада. Її очільник Юрій Матвійчук особисто передав її матерям і дружинам, батькам і дітям, таким чином підтримавши їх у цей важкий час, із запевненням – громада пам’ятає кожного.

Державними та військовими відзначками цього дня було нагороджено:

За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку орденом «За мужність» ІІІ ступеня, а також відзнакою Міністерства оборони України медаллю «За поранення» старшого сержанта, ДІЖА Євгенія Анатолійовича (посмертно). Нагороду отримала дружина Людмила Ростиславівна;

Нагрудним знаком «66 окрема механізована бригада сухопутних військ», Нагрудним знаком «За зразкову службу» нагороджується молодший сержант БЕРДНИК Олег Володимирович (посмертно). Нагороду отримала дружина Оксана Георгіївна.