На Житомирщині створено військову адміністрацію та введено комендантську годину, – Віталій Бунечко під час брифінгу. ВІДЕО

#Stoprussia

Про це йшлося 24 лютого на брифінгу голови Житомирської ОДА Віталія Бунечка та оперативного штабу щодо обстановки в області. Так, голова ОДА повідомив, що Указом Президента від 24 лютого 2022 року № 68/2022 в усіх областях України створено військові адміністрації. Окремим поданням найближчим часом на Житомирщині буде створено чотири районні військові адміністрації.

Віталій Бунечко ініціював введення з 24 лютого 2022 року в Житомирській області комендантської години, яка буде діяти з 22:00 до 06:00.

У цей час буде заборонено пересування вулицями населених пунктів області. У осіб, які знаходитимуться на вулиці у заборонений час, будуть перевіряти документи, аби визначитися з обґрунтованістю причин перебування на вулиці під час комендантської години.

«Це вимушений крок, що спрямований на попередження можливих провокацій з боку диверсійно-розвідувальних груп противника та охорони порядку», – наголосив очільник ОДА.

Віталій Бунечко та члени оперативного штабу закликали жителів Житомирщини долучатися до тероборони на зразок міста Овруч.

«Надзвичайно приємно, що голова громади організував все таким чином, що ми стали певним прикладом для всієї України», – додав він.

Відповіді спікерів брифінгу на питання представників ЗМІ дивіться у ВІДЕО нижче.