Ми пам’ятаємо… Посмертно нагородили Героїв Житомирського району. ФОТО

На жаль,  у нашій країні триває війна. Ворог підступно руйнує інфраструктуру, має за мету знищити наш український народ, пробує стерти з пам’яті людей всі надбання і цінності, які вибудовувалися за роки незалежності в Україні. Але наші люди, наші Герої незламні!

Символічно, що саме сьогодні, в День ЗСУ, рідним загиблих Героїв Житомирського району вручили державні нагороди Президента України – ордени «За мужність» III ступеня.

Участь у заході взяли начальник Житомирської районної військової адміністрації Олександр Хомич, його заступник Людмила Заворотнюк,  військовий комісар Житомирського районного територіального  центру комплектування та соціальної підтримки Віталій Міщанин, військові, представники  окремих територіальних громад району та рідні загиблих.

«На превеликий жаль, ціна, яку платимо за свободу та незалежність, дуже висока — це життя наших мужніх воїнів, життя Героїв новітньої України. Жодні слова не зможуть повернути рідним втрачене. Син, брат, чоловік – це завжди опора, підтримка, захисник. Залишилася лише пам’ять та біль, який, сподіваюся, колись вщухне», – зазначив Олександр Хомич.

Пам’ятаємо:

Олександр КОБЛЮК

Дмитро ГОРЕЛКА

Віктор ПАРФЕНЮК

Віталій ШАВУРСЬКОГО

Олександр МЕЛЬНИЧЕНКО