Любарському ліцею №1 – 50!

ювілей
16 грудня один з найкращих навчальних закладів Житомирського району –Любарський ліцей №1 святкує поважний ювілей – 50-річчя з дня заснування.
Розділити радість свята з педагогічним колективом, учнями ліцею завітав начальник Житомирської районної військової адміністрації Олександр Хомич.
У своєму виступі він відзначив вагому роль ліцею, де наразі навчається понад 500 здобувачів освіти, у вихованні молодого покоління. Сьогодні вони, майбутнє нашої країни, попри повітряні тривоги, на психологічних хвилинках плетуть патріотичні браслети, виготовляють ляльки-мотанки. А потім їх передають своїм землякам – воїнам ЗСУ з вірою у те, що ці обереги здатні відвернути біду від захисників.
Олександр Хомич нагадав і про те, що на базі цього навчального закладу створений «Пункт незламності», де кожен може знайти захист і безпеку в разі критичних ситуацій. Він подякував вчителям, технічним працівникам за відданість справі, за любов до професії, високий професіоналізм, творчий підхід до роботи та нагородив працівників ліцею грамотами і подяками.
«Ви робите справді титанічну справу у нелегкий для країни і для кожного з нас час, – сказав очільник району. – Бажаю вам наснаги, витримки, подальших професійних звершень. Разом маємо працювати задля перемоги!».