Юрій Денисовець взяв участь у черговій 8-й сесії районної ради восьмого скликання.

23 квітня голова Житомирської районної державної адміністрації Юрій Денисовець взяв участь у черговій 8-й сесії районної ради восьмого скликання, яка відбулася під головуванням  голови районної ради Олександра Блощинського.

Подякою Центральної виборчої комісії за сумлінне виконання своїх обов’язків та особистий внесок у забезпечення реалізації і захисту конституційних виборчих прав громадян України була відзначена голова Житомирської районної територіальної виборчої комісії Колокольцева Валентина Пилипівна.

У ході пленарного засідання депутати прийняли ряд важливих для району рішень та програм. Зокрема, було розглянуто та прийнято Програму фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Житомирська багатопрофільна опорна лікарня» Новогуйвинської селищної ради на 2021 рік.

Юрій Денисовець звернувся до депутатів районної ради з пропозицією підтримати Програму та виділити кошти у сумі 1 млн. гривень для реконструкції покрівлі лікувального корпусу лікарні.

По закінченню сесії голова РДА Юрій Денисовець подякував депутатам за розуміння та підтримку та запросив всіх долучитися  до акції з озеленення Житомирської області «Створюємо ліси разом».