Голова райдержадміністрації взяв участь у сесії районної ради

Голова райдержадміністрації Юрій Денисовець взяв участь у засіданні 9-ї позачергової сесії районної ради, яка відбулася сьогодні, 28 травня.

На початку сесії відбулася церемонія нагородження грамотами районної ради окремих представників депутатського корпусу за активну участь в організації спортивно-масових та культурних заходів.

Одним із важливих і резонансних питань, винесених на порядок денний сесії, було розгляд звернення Державної служби геології та надр України щодо погодження продажу на аукціоні дозволу на користування надрами з метою видобування піску на околиці с. Стрижівка. Депутати, ретельно вивчивши це питання з виїздом на місце, у погодженні відмовили.

За словами голови райдержадміністрації, депутата Коростишівської міської ради Юрія Денисовця, дуже важливо, що було почуто думку жителів Стрижівського старостинського округу Коростишівської громади, які категорично проти того, щоб на території їхньої громади користувалися надрами для видобування піску.

У ході пленарного засідання депутати ухвалили низку важливих для району рішень. Зокрема, затвердили програму економічного і соціального розвитку Житомирського району на 2021 рік, цільові районні програми запобігання, протидії домашньому насильству та торгівлі людьми, а також підтримки сімї, забезпечення гендерної рівності на поточний рік тощо.