Програма USAID АГРО запрошує подавати заявки на одержання співфінансування для реалізації проєкту “Підтримка ММСП у використанні інноваційних послуг”.
Мета даного проєкту співфінансування – надати підтримку українським мікро, малим та середнім підприємствам (ММСП) у впровадженні та використанні інноваційних рішень, що сприятимуть покращенню їх продуктивності та ефективності, шляхом часткової компенсації вартості таких послуг сервісним компаніям.
Програма USAID АГРО планує надати до 18,3 млн грн за допомогою двох проєктів співфінансування українським недержавним суб’єктам господарювання (за виключенням ФОП), які мають досвід у наданні сервісних послуг для ММСП і відповідну кваліфікацію, розроблять та задокументують процедури надання таких сервісних послуг до початку реалізації проекту та продемонструють своє лідерство і здатність впроваджувати сучасні інноваційні рішення для покращення діяльності ММСП, що входять до цільових ланцюгів доданої вартості Програми АГРО:
- Зернові та олійні культури
- Плодоовочевий
- Виготовлення кондитерської та крафтової продукції
- М’ясо-молочний
- Аквакультура шляхом вдосконалення та адаптації існуючих послуг та сервісів, що базуються на інноваційних рішеннях.
Повний опис технічного завдання та інструкцій щодо підготовки та подання заявки дивіться за посиланням: https://cutt.ly/dwqVkpHb
Дедлайни:
- не пізніше 18:00, 19 червня 2023 р. – для усіх запитань щодо цього конкурсу.
- не пізніше 18:00 30 червня 2023 р. – кінцевий термін подання заявок (бюджет і супровідні документи).
Грант для збору, оцінки, аналізу завданих збитків внаслідок російської агресії
Київська школа економіки (KSE) оголошує прийом заявок на участь у конкурсі грантів в рамках проєкту ПРООН “Посилення відновлення в Україні на основі фактичних даних”, компонент якого впроваджується Київською школою економіки.
Мета проєкту: оцінити збитки, понесені через агресію РФ, розширити охоплення оцінки збитків у регіонах та населених пунктах, що постраждали внаслідок російської агресії, зібрати та узагальнити актуальні дані щодо пошкоджень та оцінки збитків, зміцнити наявність доказової бази для прискорення процесів відновлення в Україні, активізувати участь інституцій громадянського суспільства у процесі відбудови України.
До подання заявок заохочується участь регіональних компетентних організацій для підтримки досягнення цілей проєкту та стимулювання участі громадянських інституцій у процесах відбудови в Україні.
Розмір гранту: у межах конкурсу планується надати 4 гранти розміром до $10 000 (або еквівалент у грн) кожен. Заявники мають подавати бюджет проєктної пропозиції в USD.
Проєктні пропозиції разом з додатками мають бути подані в електронному вигляді на адресу bda@kse.org.ua не пізніше 20 червня 2023 року. В темі листа має бути зазначено: “Заявка“ назва вашої організації” на конкурс грантів в рамках проєкту “Посилення відновлення в Україні на основі фактичних даних”.
Кінцевий термін для подачі заявок — 20 червня 2023 року до 20.00 за київським часом. Проєктні пропозиції, що надійдуть після вказаного в оголошені терміну, не розглядатимуться. Проєктна пропозиція заповнюється і подається українською мовою.
Період реалізації грантів: 01 липня – 15 жовтня 2023 року. Рекомендований період реалізації не більше 3-х місяців. Незалежно від дати початку, запропонована програмна діяльність має завершитись до 15 жовтня 2023 року.
Детальна інформація про конкурс за посиланням: http://surl.li/iaaux