До Житомирського району з робочою поїздкою приїхали представники агентства ООН у справах біженців

Потреби ВПО

Внаслідок російської воєнної агресії в Україні мільйони українців стали внутрішньо переміщеними особами та змушені шукати прихистку по всій країні та за її межами.

У такий складний час важливо мати поруч друзів, які прийдуть на допомогу. Так, до Житомирського району з робочою поїздкою приїхали представники агентства ООН у справах біженців.

Головним завдання візиту стало зробити технічну оцінку потреб внутрішньо переміщених осіб та оглянути будівлі, в яких будуть проживати ВПО. Адже основна мета держави та міжнародних партнерів повернути українців до нормального життя та забезпечити усі необхідні умови проживання.

Разом із представниками ООН Махелет Тамене та Сайфулахом Мехрабі побувала у громадах Житомирського району і заступник начальника Житомирської РВА Людмила Заворотнюк. Вони оглянули будівлі, в яких мають проживати вимушені переселенці.

Під час оглядин закладів представники ООН мали змогу поспілкуватись з керівництвом громад та місцевими жителями, які від щирого серця завжди подадуть руку допомоги всім, хто цього потребує.

Висловлюємо вдячність закордонним партнерам, бо лише спільні зусилля, спрямовані на гуманітарні та житлові потреби, забезпечать комфортні умови проживання внутрішньо переміщеним особам в Україні.