До уваги жителів Житомирщини! Долучайтеся до акції від МОЗ «Твоя кров може воювати. Стань донором»

Про це повідомляє Житомирський обласний центр крові.

«В умовах воєнного стану стале забезпечення донорською кров’ю та її компонентами є однією з умов забезпечення обороноздатності країни та запорукою її національної безпеки. Війна створює нові виклики: кров потрібна щодня як для порятунку українських воїнів, так і для мирних громадян, які страждають від агресії, розв’язаної російською федерацією. Наразі важливо збільшувати запаси безпечної і якісної донорської крові, яка допомагає не тільки рятувати життя військових, а й проводити планові операції в тилу, приймати пологи, здійснювати трансплантації”, — йдеться у повідомленні.

Адреси та контакти центрів крові у Житомирській області:

м. Житомир, вул. Кибальчича, 16;

м. Коростень, вул. Шевченка, 66;

м. Новоград-Волинський, вул. Шевченка, 63.

Якщо маєте бажання долучитися до формування стратегічного запасу крові, особливо у тих регіонах, які зазнали російської агресії, приходьте до центрів крові.

При собі треба мати паспорт.

Довідково. Кампанію «Твоя кров може воювати. Стань донором» ілюструє мурал на воротах обстріляного будинку в центрі Харкова. Художник Гамлет Зіньківський створив цей мурал після того, як сам здав кров для фронту. Автор надав право використовувати його роботу, сподіваючись, що вона надихне на донорство інших.»