«Ми спільно з МОЗ (Міністерством охорони здоров’я – ред.) будемо забезпечувати навчання 1‑4 класів в очному форматі (після канікул), а 5‑11 класів – залежно від епідемічного рівня: у змішаному або дистанційному форматах», – зауважив очільник МОН.
На його думку, ситуація складна і вимагає відповідальності кожного громадянина.
«Ми обов’язково повернемося до звичного життя. Це відбудеться швидше за умови неухильного дотримання карантинних рекомендацій МОЗ», – висловив сподівання Сергій Шкарлет.
Наразі фахівцями Міністерства освіти і науки України та педагогічними працівниками навчальних закладів напрацьовано багато матеріалів для надання якісної освіти в умовах карантинних заходів. Вчителі, за словами очільника МОН, більшою мірою готові до роботи дистанційно.
«Ми розраховуємо на найкращий сценарій, але продовжуємо готуватися до різних викликів», – наголосив Сергій Шкарлет, додавши, що повторення весняного локдауну – найгірший сценарій, якого ніхто сьогодні не хоче допустити.
Також т.в.о. Міністра освіти і науки України висловив вдячність педагогам та батькам, які долучилися до дистанційного формату навчання восени цього року.
Нагадаємо, Уряд виділив майже 540 млн грн на забезпечення дезінфекційними засобами учасників освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти.