HR-фахівці компаній спільноти «Бізнес без бар’єрів» працюють над структурою універсального тренінгового модуля для навчання персоналу етиці безбар’єрного спілкування.
Нагадаємо, продукт буде з відкритим кодом: будь-яка компанія зможе взяти готові матеріали, адаптувати їх під особливості свого бізнесу і провести навчання персоналу.
Тренінг буде спрямовано на різні цільові групи.
Представники компаній-учасників спільноти обговорили ризикові та найбільш поширені ситуації при взаємодії з:
молоддю, яка працює перший рік на першому робочому місці;
людьми старшого віку (50+);
людьми з інвалідністю або з постійними/тимчасовими функціональними порушеннями;
батьками дітей до 6 років, жінками/чоловіками після декретної відпустки.
Виконавча директорка громадської організації «Безба’єрність» Оксана Збітнєва подякувала бізнесам-учасникам спільноти, що вони діляться своїм досвідом та напрацюваннями одне з одними, а також будують плани майбутньої співпраці.
За її словами, проєкт-колаборація зі створення універсального тренінгового модуля є черговим доказом того, що «Бізнес без бар’єрів» – спільнота, де компанії не конкурують, а співпрацюють, щоб разом ставати безбар’єрними.
Спеціальним гостем на зустрічі стала Радниця – Уповноважена Президента України з питань безбар’єрності Тетяна Ломакіна, яка розповіла про новий законопроєкт щодо працевлаштування осіб з інвалідністю. Зокрема про те, як він впливатиме на бізнес та чи спонукатиме роботодавців працевлаштовувати таких людей.
#бізнесбезбарєрів #bezbariernist #безбарєрність