Безпека дітей – у пріоритеті: Юрій Тарасюк оглянув хід будівництва укриття на території дитячого садочка №4 Черняхівської селищної ради 

укриття

Безпека дітей під час освітнього процесу у воєнний час – головне завдання районної і місцевої влади. На території дитячого садочка №4 Черняхівської селищної ради  триває будівництво «з нуля» надійного сучасного укриття, яке б відповідало встановленим вимогам  безпеки та базового забезпечення усім необхідним.

Перебуваючи з робочою поїздкою у Черняхівській громаді, начальник Житомирської районної військової адміністрації Юрій Тарасюк спільно із заступниками Сергієм Кириченком та В’ячеславом Авраменком, а також Черняхівським селищним головою Наталією Ревчук  відвідали цей дошкільний навчальний заклад та оглянули хід будівництва.

Майбутня захисна споруда розрахована на 130 осіб – дорослих та дітей, які у випадку небезпеки можуть одночасно в ній перебувати. Загальна вартість робіт – майже 14 млн гривень.

Двері малюкам дитячий садок відкриє лише після завершення будівельних робіт та уведення укриття в експлуатацію. А планується це зробити вже наприкінці нинішнього жовтня.