На замовлення Міністерства розвитку громад та територій України за підтримки Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа публічної адміністрації в Україні» створені Методичні рекомендації щодо організації трудових відносин у військових адміністраціях населених пунктів, що тимчасово здійснюють повноваження місцевого самоврядування.
У рекомендаціях надаються алгоритми дій та зразки документів щодо організації трудових відносин як у військових адміністраціях населених пунктів, так і у виконавчих органах та апаратах сільських, селищних міських рад, на території юрисдикції яких їх утворено.
«Чи не кожен крок, майже кожне рішення для керівників і працівників військових адміністрацій населених пунктів є новим.Найвідповідальніші питання, з якими стикаються в адміністраціях на деокупованих територіях, – кадрові. І тут важливо усе робити правильно. Ми зацікавлені, щоб ваша діяльність відповідала законодавству і була ефективною, тому спільно з експертами, з міжнародними партнерами розробили методичні рекомендації, які допоможуть військовим адміністраціям у організації трудових відносин», – зазначив В’ячеслав Негода, заступник Міністра розвитку громад та територій.
ЗАВАНТАЖИТИ Методичні рекомендації можна за посиланням.
Інформацію щодо проблемних питань діяльності військових адміністрацій населених пунктів надсилайте до Мінрегіону на електронну адресу Popovalh@minregion.gov.ua
Нагадаємо, 01 вересня 2022 року Президент України підписав Указ про утворення військових адміністрацій населених пунктів у Донецької області, 23 вересня 2022 року – Указ про утворення військових адміністрацій населених пунктів у Луганській області, 01 жовтня – Указ про утворення військових адміністрацій населених пунктів у Харківської області, 27 жовтня (Указ) і 09 листопада (Указ) – Укази про утворення військових адміністрацій населених пунктів Херсонської області.