17 вересня, у День християнських святих Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії, в Україні відзначають День усиновлення. Вітаємо!

День усиновлення

17 вересня, у День християнських святих Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії, в Україні відзначають День усиновлення

Це свято не тільки тих, хто причетний до святої справи дарування сімейного тепла сиротам чи дітям, позбавленим батьківського піклування, а й працівників  дитячих будинків, служб у справах дітей, які всіляко сприяють реалізації права кожної дитини на виховання саме в сім’ї.

З початку нинішнього року 5 подружніх пар у Житомирському районі стали щасливими батьками усиновлених дітей. Наразі в службі у справах дітей Житомирської райдержадміністрації на обліку кандидатів в усиновлювачі перебуває 9 подружніх пар. Ще дві з початку вересня розпочали навчання в Житомирському обласному центрі соціальних служб, після закінчення якого отримають відповідні рекомендації щодо усиновлення дітей.

На місцевому обліку з усиновлення перебуває 240 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Усі вони потребують батьківської турботи і захисту, мріють про родинне тепло.

Нехай ці мрії якнайшвидше здійснюються. Адже чужих дітей не буває, кожен малюк заслуговує на те, щоб зростати в сім’ї, а головне – відчувати любов від названих батьків.

Шлях батьківства не буває легким. Це постійна і наполеглива праця, але водночас і найшляхетніша місія людини, яка готова віддати своє серце дітям. Висловлюю щирі слова вдячності усім, хто небайдужий до дитячої долі. Нехай ухвалені вами, усиновителями і опікунами, прийомними батьками і батьками-вихователями, рішення взяти дитину у свою родину  стануть одними із найщасливіших рішень у вашому житті.

Добра, радості, мирного неба, найкращої долі вам і вашим дітям!

З повагою

начальник Житомирської

районної військової адміністрації

Юрій ТАРАСЮК