Житомирський район прийняв переселенців з Донеччини. ФОТО

Допомога ВПО

Житомирщина стала прихистком для понад 66 тисяч людей, які через війну змушені були покинути свої домівки на Сході країни та шукати безпечних місць для проживання в інших областях. Наразі найбільше внутрішньо переміщених осіб – понад 43 тисячі – оселилося в Житомирському районі, який готовий прийняти евакуйованих з прифронтової зони  стільки, скільки буде потрібно.

Сьогодні евакуаційним потягом до району прибула чергова група переселенців із Донеччини. На залізничній станції  Бердичева їх зустрічали начальник Житомирської районної військової адміністрації Олександр Хомич, його заступник Людмила Заворотнюк, медики, волонтери, рятувальники.

Одразу по приїзді людей забезпечили теплими сніданками, медичною допомогою. Усі переселенці отримали гарантовані державою перші виплати, та найголовніше – матимуть дах над головою та комфортні умови для проживання, про що завчасно подбала Житомирська районна військова адміністрація спільно з Волицькою громадою, на території якої проживатимуть евакуйовані.

«Наш обов’язок – оточити людей, які достатньо натерпілися від війни, особливою турботою і увагою, зуміти інтегрувати їх у життя громади, допомогти дорослим з пошуком роботи,  надати необхідну матеріальну, психологічну та іншу допомогу, – зазначив Олександр Хомич. – Головне, щоб ці люди якнайшвидше оговталися від пережитого та  почували себе безпечно і комфортно на новому місці».