Житомирський район приймає чергову групу евакуйованих з Донеччини людей

Допомога ВПО

Сьогодні, 25 травня, на Житомирщину прибув черговий евакуаційний потяг зі сходу України. 21 внутрішньо переміщена особа у пошуках безпеки змушена була покинути рідні домівки в охоплених війною населених пунктах Донецької області – Торецьку, Костянтинівки, Миролюбівки.

На пероні залізничного вокзалу у Бердичеві їх зустріли начальник Житомирської РВА Олександр Хомич та його заступник Людмила Заворотнюк, представники Романівської і Тетерівської громад, рятувальники, волонтери благодійного фонду «Карітас Бердичів», медики.

Людям запропонували гарячі обіди, надали речі першої необхідності. Завдяки мобільному відділенню «Укрпошти» усі переселенці одразу на місці отримали першу  грошову допомогу від держави.

«Серед прибулих сьогодні половина – діти. Наша зона обов’язку і відповідальності –  спільно з органами місцевого самоврядування забезпечити усі необхідні умови для комфортного проживання вимушених переселенців та повсякчас допомагати людям, які не з власної волі покинули малу батьківщину», – наголосив Олександр Хомич.

Після короткого перепочинку більшість людей автобусами повезли до місць їх компактного поселення у громадах Житомирського району, де уже все підготували та чекають на нових жителів.